PULMAD

Pulmad on justkui mitme vaatusega ooper, mida lavastatakse ja harjutatakse tihitpeale rohkem kui aasta, kõik vaid selleks, et esietendus oleks fantastiline. Pulmade puhul ongi ainult üks ja ainus etendus ning seal kordusetenduses paranduste tegemine pole võimalik.

Klimbimm pulmakorraldusteenus koosneb kolmest osast:

  • SUUR PLAAN- alustame pulma ideestamisest ja umbkaudsest eelarvest ning pulma stiili leidmisest. Seejärel aitame valida ja soovitada pulmakohta, foto- ja videograafi, toitlustajat, lilleseadjat, dekoraatorit, bändi, pulmaisa, pulmaautot ja … . Meie kontaktid ja teadmised ning teie soovid ja unistused panevad kokku pulma kontseptsiooni. Te ei pea muretsema erinevate ettevõtetega suhtlemise pärast ja pakkumiste küsimisega tegelema. Pruutpaaril on asjade käigust pidev ülevaade, kuid igasuguse asjaajamine jääb Klimbimmi hooleks.
  • LÄHIKAADER- selles osas paneme paika iga väiksemagi detaili ja mängime pulmapäeva erinevad stsenaariumid mitmeid kordi läbi. Klimbimmi ülesanne on, et iga pisimagi osakese peale oleks mõeldud ja teostatud saaksid ka pruutpaari kõige pöörasemad ideed.
  • FOOKUS- Klimbimm on olemas terve pulmapäeva, et jälgida asjade sujumist ja vajadusel lahendada ootamatuid olukordi. Meie soov on, et kõik pruutpaarid naudiksid oma pulmapäeva ja peaksid koos lähedastega armastusepidu nii, et peas poleks ühtegi muremõtet.

 

Pulmade korraldamine nõuab tõelist peenhäälestust ja ülimat läbimõeldust. Et pulmapeo korraldamine ja planeerimine läheks sujuvalt ja muretult, siis tuleme kõikidele noorpaaridele rõõmuga appi. Kui pruutpaar ei soovi terviklikku pulmakorraldusteenust, siis saame tulla appi ka mõnes planeerimise etapis või koordineerida lihtsalt pulmapäeval toimuvat.